Portugalia- 8 dniowy Satsang/Rozpoznanie/Detox

Kiedy oddajesz się samemu sobie, w rezonansie odkrywania Tego piękna pojawiają się również zewnętrzne krajobrazy w których możesz całkowicie się odprężyć i po prostu bezwysiłkowo być w tej nieustającej medytacji.

Zapraszam Cię do magicznej południowej Portugalii , która jest sama w sobie miejscem Mocy.

Od pierwszej chwili poczujesz bezwarunkową miłość i to ze wzajemnością.

To miejsce otuli Cię sobą, pozwoli w swej Ciszy odkryć tą nieskończoną Ciszę w Tobie. Energia tego kraju to przypomnienie, że cały Wszechświat w harmonii po prostu JEST. Ty JESTEŚ.

Satsang, spotkanie w prawdzie Serca, które jest wyznaniem Boga. Bóg/Miłość/ŻYCIE to CAŁOŚĆ w Istnieniu i TY możesz Teraz tak lekko przebudzić się do tej prawdy.

To spotkanie jest zaproszeniem do zatrzymania, by uwolnić wszystkie ograniczające wzorce, koncepty, uwarunkowania. By nie tylko w intelektualnej wiedzy tęsknić za prawdziwym rozpoznaniem w głębi siebie. By stopić wszystkie wątpliwości umysłu w Bezwarunkowej Miłości.

To POCZĄTEK, a jednocześnie coś co nigdy się nie zaczęło i nigdy nie zakończy. Początek w sensie śmierci starych tożsamości, które wpływały tak ograniczająco na Twoje Teraz.

W czasie Satsangu każdego dnia będziemy wspólnie medytowali nad Oceanem, przemierzymy wiele niezwykłych szlaków, przez pierwsze 4 dni będziemy w całkowitym milczeniu ust w czasie dnia, jedynie w czasie przeznaczonym na pytania spotkamy się na chwilę w świecie przepływu słów..

Ten wspólny czas to totalny BezCzas. Bez pośpiechu i zegara, bez celu i napięcia.

Jeśli poczujesz w swym Sercu to zaproszenie, to mam nadzieję, że niedługo się spotkamy w Portugalskim słońcu i wspólnie odkryjemy Moc Kreacji w tej Wolności i wewnętrznej zgody na jej doświadczanie.

W programie jest również przewidywana wspólna joga i taniec uwalniający napięcia w ciele.

Inwestycja:

650 eu

Możesz więc ten czas potraktować jako detoks również dla ciała, ponieważ preferuję bycie w tym czasie na świeżych sokach i wodzie. Jest to znaczący element dla globalnego przebudzenia, kiedy nasze ciało może odpocząć od nieustannego procesu trawienia i wydalania.

Na życzenie możemy dołączyć opcję wspólnych surowych kolacji, zostanie to ustalone indywidualnie z uczestnikami.

Ilość miejsc ograniczona

Wrzesień: 3-10 wrzesień 2017

Miejsce: Luz- Portugalia

Lotnisko: Faro, łatwy dojazd na miejsce koszt to 10 eu

Jest bezpośredni lot z Warszawy Modlin do Faro Ryanair, koszt na dzisiaj to ok 750 zł, ale można jeszcze poszukać innych opcji 🙂

zapisy i więcej informacji: bretarianizm@gmail.com

zaliczka gwarantująca miejsce: 350 eu

 

Reklamy