Konsultacje

 • Jeśli MYŚLISZ, że potrzebujesz POMOCY, to pojawiam się w tej chwili w której zawiera się wszystko, aby pokazać Ci inną perspektywę twych doświadczeń.
 • Jeśli MYŚLISZ, że nie ma wyjścia, to właśnie JA, które zawiera się w naszym wspólnym doświadczeniu tej chwili jest gotowe się Przebudzić. Jeśli trwasz poza prawdziwą i jedyną Odpowiedzią, to właśnie ONA się pojawia.
 • Kiedy ból i cierpienie dochodzi do granicy akceptacji, jest TERAZ doskonała chwila by je ostatecznie zakończyć.
 • Jeśli MYŚLISZ, że jesteś w separacji od Egzystencji, to w tej chwili dostajesz klucze do wyjścia z tej iluzji.

Kiedy SENS zanika,to nadszedł już czas by wejść głębiej. Przebudzona prawda objawi się światłem w Przestrzeni Twego Serca emanując swą nieskończonością w przejawie Życia.

Wybierz, poza myślą i umysłem, POCZUJ rozwiązanie, które jest już OBECNE TUTAJ.

ROZWIĄZANIE jest tak proste, że będziesz się śmiał.

Zapraszam na spotkanie z samym sobą w Obecności świadomej już TEJ DOSKONAŁOŚCI we WSZYSTKIM czym JESTEŚ. Jak wygląda SPOTKANIE? Nie wiem. Kiedy nadejdzie ta chwila, WSZYSTKO nas w tym wesprze. Zawsze jest inaczej. Każde spotkanie jest święte i niezwykłe. Jest tak jak ma być. Prowadzi nas Wola Twego Istnienia. JESTEM, kiedy się budzisz. To spotkanie ma już miejsce TERAZ.

Jakim sprawom możemy się przyjrzeć i zobaczyć je z innej uwalniającej perspektywy:

*związki, sprawy uczuciowe, toksyczne relacje

*zdrowie, odżywianie, waga

*finanse, praca, obfitość

*ból, gniew, żal, zazdrość, samotność

*wszystko co Ciebie dotyka…

Inwestycja:

Spotkanie jednorazowe:

150 zł/ 1 godzina

200 zł/1,5 godziny

 

Czas oczekiwania na spotkanie 3-7 dni

Nie umawiam się na spotkania częściej niż 2 razy w tygodniu i max. 6 razy (w uzasadnionych przypadkach) z jedną osobą. Bo generalnie wystarczy 1-2 spotkania. Nie prowadzę terapii polegającej na nieustannym opowiadaniu o problemach. Wskazuję na schematy, pokazuję w jak efektywny sposób pracować z umysłem, inspiruję i obejmuję energetycznie, tak aby można było zobaczyć siebie z prawdziwej perspektywy. Reszta należy do Ciebie. Do Twojej determinacji i zaufania wewnętrznemu prowadzeniu.

Zapisy: bretarianizm@gmail.com

Reklamy

6 thoughts on “Konsultacje

 1. Marzę o wspolnocie mieszkajacej razem zyjacej tymi ideami i mam miejsce w centrum wawy włączysz się w projekt pozdrawiam Andrzej Sęk tak samo na facebooku w zielonym kapeluszu:))

  Polubienie

 2. Dzisiejsza konsultacja była pięknym spotkaniem dzięki któremu wszystko z czym na nią przyszłam rozświetliło się, zgłębione od samego środka .Dało to miejsce lekkości i wolności.Wolności od myśli a skupieniu na oddechu, wolności od odpowiedzialności a zaufaniu boskiemu prowadzeniu. Dziękuję i szczerze polecam…

  Polubienie

 3. Dziękuję za to spotkanie, które pozwoliło mi z większą łatwością zaakceptować to co jest i otworzyć się w pełni na doświadczenie jakie przynosi mi Życie w zaufaniu do niego i do siebie. Już wiem, że jest dobrze tak jak jest. Polecam kochani jeśli chcecie rozpoznać iluzje swojego umysłu i poczuć się lekko w tym co teraz jest. Dziękuję ❤

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s