Przyjęcie dla Ciebie

Moja Kochana…
Opowiadasz mi swoją historię i to odwieczne Ja, chce tak bardzo zatrzymać te wszystkie obrazy siebie. Kiedy próbujesz odnaleźć siebie w opowieści, spotkasz na tej drodze jedynie ból i cierpienie, bo rzeczywistość rozczaruje Cię wciąż na nowo tym co się pojawia Teraz.
Kiedy pozwolisz, aby to co Teraz chce zatańczyć w tym doświadczeniu mogło się wyrazić bez oporu, zachłyśniesz się nektarem wolności właśnie w tym momencie.

Czy możesz sprawdzić, jak to jest, kiedy nie biegniesz za każdą myślą, która pojawia się w przestrzeni? Kiedy konsekwentnie całą uwagę przenosisz do swego wnętrza i lądujesz w Ciszy Serca? Proszę zobacz i nie mów, że jest to nie możliwe, bo zanim zapraszam Cię na przyjęcie, sama sprawdzam czy wszystko jest na nie gotowe… 🙂
Chodź, zostaw wszystko, te cuda i szaleństwa wczoraj, te marzenia o jutrze i tęsknotę za sobą. Jesteś Teraz.
Przyjęcie już trwa, bawmy się bez potrzeby upijania iluzją z lęku przed Prawdą o sobie samej. Jesteś taka Piękna, dlaczego zaprzeczasz uderzeniem myśli gniewnej?

I Teraz zobacz to Twoje przyjęcie, ja jestem gościem w Twoich oczach i szepczę to czego nie chciałaś sama wypowiedzieć i przywołałaś mój obraz na potwierdzenie.

No tak, już wiesz, nie ma żadnego przyjęcia, ani fajerwerków tego rozpoznania. Jest Cisza w której wszystko traci znaczenie i staje się tak wspaniałe w każdym szczególe.
Nie mogę wejść, ani wyjść, bo wszystko jest Tym i nigdy nie było inaczej, chociaż zawsze i nigdy bez rozróżnienia postrzegam.

W tym paradoksie, którego umysł nie obejmie, nie mamy nic do stracenia, oprócz mirażu kogoś, kto tylko mignął tym doświadczeniem by przebudzić się ze snów upojnych i strasznych.
Idziemy Siostro, droga się kończy, poczuj ciepło w dotyku Miłości, którą Jesteś.
TERAZ
Jesteś
Zostań Tu
kiedy nie ma już tam…
Kocham
Nulina

31.10.2015

przyjecie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s