Mistrz

Mistrz nie zagląda pod czyjś dywan, nie osądza niczego i widzi CZYSTOŚĆ we wszystkim, bo nie utożsamia się z tym Teatrem doświadczenia.
Patrzy z perspektywy Serca/bezwarunkowego świadka. Nie ma potrzeby nieustannego komentowania rzeczywistości i dzielenia jej na właściwą i błędną. Wszystko jest dla dobra i każdy odkrywa poprzez siebie to UNIWERSALNE DOBRO.
W ciszy interpretacji kryje się Wolność


Poczujmy tą Nową Ziemię, która wydarza się już Teraz, w częstotliwościach Bezwarunkowej Miłości. Tu wszelkie zagrożenia znikają, gdyż umysł przestaje je generować.Tu odkrywamy Mistrzostwo w każdej scenie tej kosmicznej gry zwanej Życiem. W tym odpuszczeniu Bóg NAMI przemawia i każdy go słyszy…

Podłączenia energetyczne to tylko myśl jak wszystkie inne koncepcje. Jesteśmy wolni, kiedy umysł przestaje osądzać, a my w jego lęku nie projektujemy problematycznego postrzegania rzeczywistości.

Mistrz jest neutralny, możesz się w nim przejrzeć jak w pięknym zwierciadle na moment, by odkryć w sobie to piękno, które w nim Cię przyciągnęło za sprawą rezonansu. Nie ma błędu w niczym, jeśli ktoś natknie się na kogoś, kto nie jest czystą esencją tej Miłości w ocenie, to także bedzie to jego Mistrz, gdyż każdy nim jest kto pojawia się na naszej drodze. To nasze postrzeganie tworzy ten świat i wszelkie sceny, w których bierzemy udział. Wszystko jest dla dobra i rozpoznania siebie jako tej Boskiej Esencji.

Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s