Poza system

To co piszę i o czym mówię, nie jest piękną poezją, którą można się zachwycić i odłożyć na półkę. Nie jest to Prawda, która objawi się nielicznym lub tym którzy spełnili jakieś warunki. Ta prawda Serca, jest dostępna w tym momencie, w tej chwili i jedynie otwartość na nią czyni ją naszym doświadczeniem. Jeżeli sądzisz, że jeszcze długa droga przed Tobą, to zapewne nią pójdziesz tak długo, aż się zmęczysz krążeniem w koło. Odwiedzisz wiele miejsc, wypróbujesz wiele narzędzi, wiele łez wylejesz, by w końcu poddać się w iluzji wszelkich poszukiwań Tego co Jest OBECNE Tutaj przez cały czas.

Szaleństwem tego Świata jest ten sen, w którym zapomnieliśmy się tak bardzo, że utożsamienie z tą grą przez nas stworzoną przesłoniło nam TWÓRCĘ tego Wszystkiego.

Po prostu zostaw w tym momencie wszelkie koncepcje, odłóż na bok całą tą śmieszną kontrolę umysłu. Stań nago, obnaż się sam przed sobą, zobacz w co wierzysz- bo tylko wiara i utożsamienie z tą chwilową rolą trzyma Cię jako zakładnika w więzieniu własnych projekcji.

Całe cierpienie kończy się w momencie przyjęcie za fakt, że nasza identyfikacja ze zjawiskami nie pozwala na rozkwit Świadomości emanującej Miłością.

Nie wierzę w konieczność uzdrawiania, naprawiania, oczyszczania.

To pułapka trzymająca ludzkość w teatrze w którym za wszelkie trybiki pociąga uwarunkowany umysł. Zbiorowy szalony umysł, który znika natychmiast w wibracjach Otwartego Serca. Z tej przestrzeni patrząc widzimy jasno, że nie ma żadnego problemu i nigdy go nie było. Wszystkie traumy znikają natychmiast, kiedy przestajemy identyfikować się z osobą, którą graliśmy na scenie życia. To piękny spektakl, ale nie jest prawdziwy i wszystko co chce nas przekonać do tego iż to ma tak wielkie znaczenie jest kłamstwem. Wystarczy ZAUFANIE, ono stworzy w naszej przestrzeni wszystko, co jest niezbędne na ten moment. Te wszystkie próby przekonania nas, że o naszej wartości i aktualnym poziomie (?!) stanowi to co osiągnięte w świecie materii jest świetnym manipulacyjnym blefem. Owszem, puszczając wolno wszelkie przekonania i uwarunkowania, odkrywamy nieskończoną Moc naszej Kreacji, ale nie możemy jej kupić za żadną cenę, którą ktoś wymyślił w celu zatrzymania nas w prawdziwym ROZPOZNANIU.

Prawdziwe OŚWIECENIE jest TERAZ  i tylko TERAZ, całkowicie za darmo, chociaż jest bezcenne. TEN kto zaufa sobie i tylko sobie jako Źródłu wszelkiego Życia, ten odkryje Wolność, jakiej nie zazna żaden przedstawiciel jakkolwiek nazwanego systemu.

System to system, on sam z siebie nie wypuści nas z tego kadru.

Jeśli chcesz żyć jako objawiony Bóg, to tylko poza wszelkimi zasadami jest to możliwe. Bo tam gdzie władzę mają zasady i koncepty, tam szefem na pewno jest jeszcze Umysł.

Możesz zdecydować w tym momencie czy chcesz nadal zasilać to co Cię niszczy, to co sprawia, iż wątpisz we własną Moc i czekasz na zewnętrznego Boga, który wybawi Cię od chaosu w jakim pozornie żyjesz.

Kocham Cię

Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s