Istoty Wielowymiarowe

Jesteśmy Istotami wielowymiarowymi, Pełnymi Światła bo z Niego pojawiliśmy się, by DOŚWIADCZAĆ tak różnych gęstości. By obserwować swą pozorną drogę KU samym SOBIE. Kiedy budzimy się ze snu pozornej odrębności, odkrywamy możliwość przemieszczania się świadomością poprzez różne wymiary. Zależnie od naszych wibracji i otwartości, możemy w każdej chwili zdecydować gdzie ulokować naszą UWAGĘ, która sobą tworzy Nowy Wymiar, poprzez Otwarcie Serca na nieskończone możliwości Kreacji.

Przyjrzyjmy się 3 Wymiarom Potencjalnych Rzeczywistości, które równolegle są TERAZ:

3D

*silnie uwarunkowana, bardzo gęsta i mało elastyczna struktura, posiadająca ściśle schematyczne matryce zakotwiczone w programowych zależnościach.
*Człowiek zamknięty w racjonalnym analitycznym umyśle zależny od automatycznego odtwarzania wzorcowych zachowań.
*Brak równowagi objawiający się niestabilnością emocjonalną sterowaną przez zewnętrzne okoliczności.
*Życie oparte na silnych uwarunkowaniach generujących lęk, jako czynnik utrzymujący w dualnym postrzeganiu rzeczywistości.
*ZŁO i DOBRO, wciąż wymaga oceny i trzymania się w pozycji potencjalnej ofiary nieoczekiwanych okoliczności, które mogą nas skrzywdzić na wiele sposobów.
*W linearnym czasie ludzie są zagubieni pomiędzy przeszłością a przyszłością i starają się we wszystkim w oparciu o wielki wysiłek i frustrację.
*Wymiar dla odważnych Bogów, którzy udali się w tą gęstość, aby odkryć siebie poprzez różnorodne doświadczenia. Odnajdując Miłość we wszystkich tych aspektach są gotowi by zakotwiczyć swoją uwagę w kolejnym wymiarze doświadczenia.

4D
*Znika odczucie uwięzienia w 3D, istoty ludzkie zaczynają odkrywać swą wolną wolę poprzez OBSERWACJĘ i rezygnację z szablonowych zachowań.
*ŻYCIE zaczyna być odbierane z jedynego punktu CZASU TERAŹNIEJSZEGO, dzięki czemu zaczyna być doświadczana RÓWNOWAGA I WEWNĘTRZNY SPOKÓJ.
*Elastyczny odbiór Rzeczywistości nie zamyka już w przymusie konsekwencji dawnych ostatecznych wyborów, dopuszcza fakt nieustannej zmiany i pełnej jej akceptacji, jako źródła bezcennego doświadczenia.
*Jest to przestrzeń pozwalająca świadomie pożegnać wszystkie stare nawyki, przywiązania, uwarunkowania, programy i oceny.
*Budzi się coraz większe ZAUFANIE do swej Mocy Twórczej, która w spokoju zaczyna emanować wielkimi zmianami w życiu codziennym.
*OTWARTOŚĆ i brak potrzeby kontroli, pozwala osadzać się w Sercu, które bezpośrednio emituje fale wszelkiej pomyślności.
*Dochodzi tu do spotkań tzw. duchowych rodzin, które wspólnie pragną stworzyć przestrzeń ułatwiającą osadzenie Świadomości w kolejnym docelowym wymiarze dla Całej Ludzkości.

5D
*Jest to doświadczenie poza percepcją racjonalnego umysłu, on po prostu znika w tej przestrzeni pełnej miłości, radości, wolności, kreatywności, nieskończoności…
*Przestrzeń, którą moglibyśmy określić jako CUD, ale jest to po prostu NASZA PRAWDZIWA NATURA.
*Wszystko wydarza się w TERAZ, które nie ma żadnych ograniczeń czasowych, ilościowych, warunkowych.
*Miłość emanuje poprzez Obserwatora i Obserwowane, doświadczamy CAŁOŚCI w poczuciu szacunku dla indywidualności, która w żaden sposób nie wyklucza niczego.
*Wszystko jest TERAZ, cały POTENCJAŁ MOŻLIWOŚCI w Jednym Czasie Obecnym.
*Obfitość na każdym poziomie rozpościera swe ramiona, by Boscy Ludzie odkrywali swój potencjał Prawdziwego Twórcy.
*Nie ma wzoru i szablonu, sam wybierasz, tworzysz, kreujesz Ten Wszechświat zgodnie z prowadzeniem Serca.
*Dla dobra CAŁOŚCI, Ci co gotowi już tworzą sobą ten WYMIAR MIŁOŚCI, który nie ma początku, ani końca, nie ma słów by go opisać, ale każdy zna go już na jakimś poziomie świadomości i tam Uwagą podąża, nawet jeśli jeszcze przeskakuje między wymiarami, nie do końca świadomy jak się ZATRZYMAĆ w tym nieustannym wciąganiu przez nieświadomy umysł.
*W BEZCZASIE wszyscy JESTEŚMY na miejscu, w Jednym Sercu Boga Teraz.

Kiedy znika wysiłek objawia się naturalnie tem Wymiar Miłości nazywany 5D.

Kocham

Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s