INFORMACJA

Każdy człowiek przynosi nam INFORMACJĘ, w co wierzymy, w nie nie wierzymy, z czym się utożsamiamy lub nie. Patrząc na niego snujemy opowieść o pozornym sobie. We wszystkich projekcjach możemy uchwycić łącznika, którym jest OBSERWACJA. KTO jest świadomy lęku, gniewu, zaprzeczenia? I nie szukamy odpowiedzi Kto Tym Jest, po prostu odkrywamy, że MY jako nieskończone Źródło Wszelkiej Kreacji nie ulegamy niczemu pod wpływem czegoś haha.

Jeżeli już, to obserwujemy to uleganie lub opieranie 😊 Cokolwiek tam się pojawia po prostu patrz, Ty JESTEŚ tym WIDZĄCYM, a nie zaangażowanym w ten teatr. Kochającym jednak nie biorącym udziału w przedstawieniu emocjonalnych uzależnień. W większym Obrazie rozpoznajesz, że każdy tu zaaranżowany szczegół jest w doskonałej perfekcji. Jeśli czujesz misję uszczęśliwienia tego świata, to możesz sobie darować już Teraz 😊 Ten świat jest tylko sumą naszych projekcji i ten kto chce czegoś innego niż jest Teraz, jest osobą zamkniętą w programie.
WOLNOŚĆ zaczyna się wraz z ROZPOZNANIEM, że nie jesteś tą uwarunkowaną osobą. Kiedy nie ma utożsamiania z osobą, natychmiast znika cierpienie, bo ono do niej należy…
Tylko kiedy odkrywamy SIEBIE w bezznaczeniowej Przestrzeni, Miłość może wyrazić siebie łagodnie i lekko. Puść te wszystkie przekonania i sprawdź jak to jest zaufać…Miłości…w NAS..

Kocham Cię

Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s