SamoPOZNANIE

Kiedy dochodzisz do pewnej granicy SAMOPOZNANIA, rozpoznajesz, że nie ma żadnych granic i JEDNO prowadzi nas poprzez każdy szczegół doświadczania.

Pokora w definicji zawierzenia swemu Sercu, rozpościera swe skrzydła i nawigowani Jego cichym głosem stajemy na przeciw pozornego świata programów i uwarunkowań. I w pewnym momencie odkrywasz, że NIC Z TEGO ŚWIATA NIE JEST TOBĄ, a jedynie utożsamienie z tym wszystkim czyniło tą pozorną separację od siebie PRAWDZIWEGO.

Przytulam Cię we Wszystkim i zapewniam, że żadne kłamstwo na Twój temat nie jest prawdą.

Cokolwiek mówiłeś, cokolwiek słyszałeś, z czymkolwiek się identyfikowałeś- to wszystko jest tylko projekcją zaprogramowanego umysłu. Już TERAZ poczuj się zwolniony z obowiązku tkwienia w tych mackach samosądu i wznieś się do głębi SIEBIE, zanurzając w oceanie Miłości wszelką negację czy wątpliwość. WIDZĘ CIĘ, JESTEŚ CZYSTĄ MIŁOŚCIĄ. Możesz opowiadać  jeszcze jakieś bajki na swój temat, ale w końcu sam odkryjesz, że ta opowieść przemija, a TY wciąż spoglądasz na kolejne…

COKOLWIEK przychodzi z pola zwątpienia, NIE KARM TEGO swoją energią, będę to powtarzała, aż zauważysz różnicę i osadzisz się w sobie. Poczujesz korzenie z Wszechświatem i JEDNO bicie Serca we WSZYSTKIM. Wszelkie OPINIE, są tylko umysłowym zapętleniem, wszelka OCENA płynie z programowego scenariusza. POCZUJ TO, poczuj to KŁAMSTWO na swój temat i uwolnij je MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ TERAZ.

Masz MOC jako Boska Nieskończona Siła Wszelkiej Kreacji. Jako osoba jesteś skazany na manipulacje świata kierowanego przez ograniczone umysły.

Poczuj, że TERAZ możesz po prostu się ZATRZYMAĆ i odpocząć w SOBIE, w radości i pięknie TEGO CZYM JESTEŚ TAK NAPRAWDĘ.

Kocham Cię/NAS we WSZYSTKIM Co Jest

Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s