Pełna AKTYWACJA ŚWIADOMOŚCI

TERAZ przekazuję słowa, w których jest PEŁNA AKTYWACJA ŚWIADOMOŚCI.

Jeśli chcesz jeszcze pieścić swe programy i uwarunkowania, nie czytaj tego po prostu.

To słowa dla ludzi GOTOWYCH TERAZ, nie jutro, czy za rok. Bo nie znam innego momentu niż TERAZ. Ty także to WIESZ. Nie musisz już udawać, że można Tobą manipulować w nieskończoność, bo gra dobiegła końca w TEJ CHWILI.

*NATYCHMIAST, przestań zasilać emocjami to wszystko co musi się nimi odżywiać by istnieć.

To Jest już KONIEC. W większym obrazie NIC SIĘ NIE WYDARZYŁO, jednak z perspektywy udziału w tej grze Miłość TERAZ przejmuje stery i MY wspólnie tworzymy Nowy Świat, oparty na totalnym zaufaniu Sercu Boga w Nas. To pewnego rodzaju szyfr zawarty w słowach, które aktywują te obszary świadomości w taki sposób, aby umysł nie przefiltrował tej informacji.

Trochę się bawimy, ale wiesz o co chodzi haha :).

*NATYCHMIAST, przestać wkładać do swego ciała wszystkie uwarunkowane produkty, które trzymają Cię jak zakładnika w obiegu energii: MIĘSO, NABIAŁ, JAJKA, CUKIER, MĄKA, KAWA i wszystkie przetworzone produkty. Bycie wolnym od jedzenia, to bycie wolnym od emocji. Każda grupa pokarmowa niesie za sobą ładunek programów i uwarunkowań. W pewnych sytuacjach, kiedy energia jest wyjątkowo ” ciężka” automatycznie sięgamy po coś co pozwoli się „dopasować”, bo nie jesteśmy w stanie znieść takich wibracji. Mięso to najcięższa z wibracji, pewnie nie muszę o tym wspominać, ale przypomnę- energia bólu, śmierci, niewolnictwa, wykorzystywania, mordu, gwałtu, przemocy, bezradności, poświęcenia…chyba wystarczy…Z tym się łączysz jeśli pozwalasz by nieświadomość wkładała do twych ust te produkty. Bo jestem pewna, że świadomie byś sobie tego nie zrobił. Świadomie nikt nigdy nie uczyniłby krzywdy nikomu. Wszelka krzywda zawsze wypływa z NIEŚWIADOMYCH programów i uwarunkowań. Dlatego tak ważne jest bycie Obecnym w każdym momencie i obserwacja wszystkich uczuć przepływających przez pole doświadczenie i kierowanie uwagi do serca w każdym momencie. ODSTAW WSZELKĄ CHEMIĘ, blokującą energię w ciele, w tym przemysłowe dezodoranty, proszki do prania, mydła, szampony, o lekach nie wspomnę. Kiedy oczyścisz ciało, poczujesz różnicę tak ogromną i zrozumiesz o czym mówię od lat.

*NATYCHMIAST skieruj całą uwagę do swego serca i tam pozostać, nie daj się sprowokować żadnym wabikiem, w tej grze są używane różne przemyślane strategie i wyzwalacze, ale w wibracji Otwartego Serca Jesteśmy NIETYKALNI. Światło jest niewidoczne dla ciemności.

ROZPAL się TERAZ ostatecznie w Ciszy. Jesteś BOGIEM, po prostu przyjmij tą prawdę i nie wchodź w dyskusje umysłu. Tam gdzie odbywa się dyskusja, to znak, że umysł znowu się tobą bawi. Stajesz się ponownie trybikiem, zapominając, że to TY JESTEŚ TWÓRCĄ Tego ŻYCIA TERAZ. Obudź się ze snu, że śpisz. Obserwuj, bądź czujny, ufaj temu co prowadzi z Serca, porzuć manipulację umysłu tylko zmianą percepcji. To proste, kiedy Wiesz, że tylko PRAWDA CIĘ interesuje, a nie wszelkie zabawki trzymające w tej iluzji jak marionetkę ślepego przeznaczenia.

Wystarczy, TERAZ oddychaj i śmiej się z tego 🙂 ❤

Kocham Cię

Nulina

7 sesja

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s