Rozmowy w prawdzie- poszukiwanie idealnej relacji

Jeśli jesteś w opowieści, jesteś manipulowany przez pozorne fakty. Skupiając się na celu, nie dostrzegasz tego co jest TERAZ. A tylko chwila Obecna przynosi prawdę i wolność we wszystkich uwarunkowaniach. Zostaw wszelkie pomysły na temat tego kim jesteś, jaki jesteś, czego chcesz/ nie chcesz. Wszelkie opinie na temat własny i innych osób. Zanurz się w Sercu i niczego nie szukaj, to co niezbędne objawi się samo przez rezonans. Zaufaj TEMU co prowadzi przez doświadczenie, bo wszelka chęć kontroli zatrzymuje Cię w rozpoznaniu

Tego Co Jest.

Nie szukaj na zewnątrz szczęścia, odkryj je w sobie, a Twoje wibracje sprowadzą najpiękniejsze lustro w którym zobaczysz siebie prawdziwego. Poszukiwania tylko oddalają to za czym gonisz.

Odpręż się, ufaj i obserwuj swój wewnętrzny świat w reakcjach na to co widzisz na zewnątrz. Tu jest pełna korelacja i odpowiedź dla Ciebie. Wszelka pozorna PRZESZKODA, jest tylko w Twoim umyśle, kiedy odkryjesz Tego co obserwuje myśli, pozostaniesz niezaangażowany w historie umysłu.

Radość jest Tutaj, nie szukaj jej za rogiem i w innych ludziach. Sam ze sobą stwórz najpiękniejszą relację odkrywając w niej Jedność z Bogiem/Miłością/ ze Wszystkim.

Jeśli szukasz w desperacji, przyciągniesz to co zdesperowane 🙂 ❤
Szukając potwierdzasz brak, a on jest tylko w umyśle, OBECNOŚĆ obejmuje wszystko sobą.

Nulina

 

To pytanie od Artura:

„Od dziecka mam świadomość inności od większości osób i wiem , że jestem dzieckiem Indygo. Od dziecka wiedziałem jak powinny wygladać relacje – Prawdziwe relacje miedzy kobietą a meżczyzną. W domu , rodzicom czesto o tym opowiadałem… W moim życiu natomiast zawsze spotykam kobiety, które są mocno straumatyzowane i nie jestem w stanie spotkać kobiety z którą mógł bym coś zbudować …. Wielu nauczycieli duchowych przychodzi do mnie we śnie i mówili mi , że pomogą mi oczyścic moje pole abym przyciagnął taką jakość kobiety o jakiej marze czy jaka była by własciwa ( wysokowibracyjna, czuła , swiadoma ) Ostatnie sny cały czas mi pokazują, że te subtelne kobiety są dla mnie niedostępne i one mnie nie widzą. Nawet napisałem do kilku, które sa świadome i pomagają ludziom i też mi nie odpisały, więc jestem bardzo zdziwiony, że ty mi odpisałaś za co jestem wdzięczny… ;-))) Napisz mi proszę co powinienem robić aby zmienić ten paradygmat i abym zaczął przyciągać kobiece, subtelne istoty… Oczywiście to co napisałem jest namiastką modlę się i pracuje przez wiele lat i jeszcze istnieje taka przeszkoda..”

„Tak przeczytałem odpowiedź, jest piękna ! Wiem o tym ze relacje trzeba z sobą samym stworzyć , lecz są rożne poziomy egzystencji . Czasem mam wrażenie jak skacze po tych rożnych swiadomosciach … I w sercu wiem ze tak jest ze objawi sie lustro ale umysł gdzieś swoje robi . Co dziennie staram sie wchodzić w serce , lecz muszę pracować tez z umysłem bo on sie panoszy jak nie zadam mu pracy typu zmiana wzorców lub programów … Jest jak grymasne dziecko i muszę mu dać zajęcie choćby w postaci zmień program !! Jesli mniej programów destrukcyjnych tym łatwiej wejść w serce 🙂 przynajmniej z mojego punktu widzenia”

odp.Niczego nie zmieniaj, tylko OBSERWUJ, to jest ten niuans. To jest zwrócenie uwagi do doskonałego wnętrza, a nie uwarunkowanej osoby, którą nie jesteś.

Jeśli chcesz coś zmieniać w nieistniejącej tak naprawdę osobie, tkwisz w błędnym kole pozornej transformacji.

Jesteśmy w Sercu zawsze, nie trzeba nigdzie wchodzić, tylko umysł pozornie przesłania tą Prawdę. Kiedy obserwujesz spokojnie odkrywasz siebie. To Kim Jesteś tak naprawdę.

„Cały czas staram sie być obserwatorem ale żyjąc w materii , włączają sie uwarunkowania i pragnienia”-

odp. obserwuj tylko, obserwacja pozbawia je mocy

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s