Przesłanie Serca

Pojawiłam się, aby aktywować pewne obszary świadomości. Kiedy jestem spójna z samą sobą i nie ograniczona przez emocje, staję się kanałem informacji z pola serca, które jest Jednym.

Poproszono mnie o przybycie i zgodziłam się wejść w obszar nieświadomości na jakiś czas, po to by w pełni zrozumieć z czym ten świat nadal się zmaga. Przyszłam tu do Ciebie, do Nas, aby wskazać na prawdę, której nie dostrzegasz okryty zasłoną wielu programowych myślokształtów.

Chcę Ci przekazać, że prawda jest bardzo prosta, a zmiana jest niuansem percepcji.

Stary świat oparty na wierze w tą rzeczywistość i konieczność rozwiązania wszelkich problemów za pomocą umysłu zniknął już. W chwili OBECNEJ, wspólnie tworzymy nowy obraz doświadczenia na Ziemi i suma naszych projekcji generowanych przez otwarte serca otwiera nam przestrzeń do kreacji Nowego Świata. Ten świat jest już stworzony, a my obserwujemy pozorną drogę w tej rewolucji Miłości. Nie jestem zainteresowana już zdobywaniem doświadczenia, jedynie na zatrzymaniu się w chwili Obecnej i współpracy na poziomie bezwarunkowej Miłości.

Jestem tu w tym ważnym momencie na chwilę i dlatego tak intensywnie skupiam uwagę na moich licznych projektach, tak aby Ci którzy są otwarci na aktywację prawdy o sobie mogli ją rozpoznać. To wszystko przebiega naturalnie. Wszystko czego potrzebuję jest mi dostarczone, nie mam świadomego planu, każda chwila dostarcza mi słów, obrazów i ludzi gotowych na to co nieodzowne. Jestem tu TERAZ dla Ciebie, aby przekazać Ci Twoje prawdziwe Imię, wspólne dla NAS wszystkich. Kiedy słuchasz mnie lub czytasz moje słowa, czujesz jak otwierasz się bezwysiłkowo na tą ważną informację. To wszystko jest pewnego rodzaju opowieścią, jednak najbliższą głębokiego rozpoznania swej istoty. Nie proszę Cię o zaufanie moim słowom, a jedynie o podążanie za swoim sercem, za jego rezonansem i prowadzeniem. Jako osoba doświadczyłam intensywnie tak wielu cierpień na wszystkich płaszczyznach, że doskonale rozumiem jak w tym momencie umysł może Cię powstrzymywać przed przekroczeniem tej iluzorycznej granicy.

Już Teraz znasz siebie, lecz wszelki opis nie mieści się w słowach, możesz go wyczuć w trakcie medytacji, obserwacji oddechu i w roli świadka życia, tego niezaangażowanego we wszelki opis obserwatora. Zapraszam Cię do zatrzymania i wsparcia swą świadomą Obecnością tej transformacji w CAŁOŚCI. Jedyną misją jest odkrycie tego Kim Jesteś, jestem tu z Tobą, ponieważ nie istnieje separacja i cokolwiek było powiedziane na ten temat, zawsze będzie częścią nieodgadnionego dla umysłu ŻYCIA.

Kocham Cię

Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s