Życie JEST

Życie jest żywe, przejawione w śmiechu, tańcu, śpiewie, obrazie, w spacerze, w gotowaniu, rozmowie serc. Zachęta do zatrzymania, nie zatrzymuje Tego życia w niczym, intensyfikuje radość z doświadczenia, bez identyfikacji z tym co się pojawia.O nic się nie troszcz, wszystkie swe troski powierz temu zaufaniu i żyj pełnią we wszystkim co Cię przywita.
Życie niczego nie wyklucza i niczego nie preferuje, zawsze obejmuje sobą Wszystko we Wszystkim.
Obserwuj życie, wiedząc głęboko w sobie, że nie ma niczego co nie jest Miłością. Ile spokoju w tej pewności i poczuciu, że każdy pozorny krok jest krokiem Życia, śladem Boga, nieważne jak nazwiemy to co nienazwane. Wiesz to odczuciem głębszym, niż każda myśl na ten temat. Wiesz, Jesteś tym i nigdy nie przestałaś być, jest to niemożliwe.

Niczego nie odrzucaj z tego co przyszło do Twojego życia, co jest Teraz i pokazuje Ci gdzie jeszcze podąża Twoja uwaga.
Z całą siła i mocą płynącą ze swego serca, spójrz na to wszystko z pełnym zaufaniem, które właśnie Teraz wypełnia To Serce. Nigdy nie było inaczej, to zaufanie jest nierozdzielne od Całości Ci objawianej na różne sposoby. Jesteś Pięknem, którego nie mogę wyrazić słowami, ta głębia która emanuje z każdej Twojej komórki, to Wszystko Co Jest. Przyjmij wszystko i patrz, jak budzisz się w przestrzeni Wolności. Bez ucieczki i zawracania pod wiatr, właśnie z wiatrem Twoja podróż w Teraz zaczyna być opowieścią, która wyraża to szczęście.

Nie ma lepszej chwili niż ta którą masz Teraz, obejmij wszystko co się pojawia w niej i stań się pełnią tego Czym już Jesteś. Cały lęk jest jedynie konsekwencją przeszłości, która jest taka samą iluzją jak przyszłość. Nie masz nic więcej niż ten moment, więc wypełnij go swoją uważnością. Niech Twoja troska będzie skoncentrowana tylko na płynących, a jednocześnie nieruchomych sekundach. To zatrzymanie osadzi Cię w Twojej autentyczności nienaruszonej przez żadną myśl.Cokolwiek przychodzi obserwuj z pozycji niezachwianej Miłości, którą jesteś. Życie jest Tobą, więc zaufanie niech przepływa przez przestrzeń Wszystkiego.Tylko to zaufanie zatrzyma ten kołowrotek ludzkich spraw i trudów. Najłatwiejsze i najtrudniejsze posunięcie w doświadczeniu człowieka, za którym ukrywa się prawdziwa Bezwarunkowa Wolność.W zaufaniu każdy stan jest czymś naturalnym, nie ma niczego co Cię zasmuci, niczego co Cię utopi w zwątpieniu. Nie szukaj tego, zatrzymaj się i zobacz, że już Jesteś, więc cóż można do tego dodać? Kto chciałby to uczynić? Jeśli jest ktoś taki, to tylko Umysł i jego nieistniejąca tak naprawdę armia, złożona z myśli. Zobacz to Teraz i tańcz już lekko stąpając zadziornie po wertepach igrzysk życia.

Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s