Bogini

Moja kochana, dzisiaj temat wielce kontrowersyjny, dualistyczny nieco. Być może męskie ego wkurzy, a kobiece połechta, ale nie to jest moim zamysłem :).

Chcę podzielić się moim wglądem dotyczącym kobiecej Energii, która jest świętą manifestacją najczystszej formy Miłości.

Kobieta wcielenie Boga jako roli łączącej, dającej życie i prowadzącej przez swoje serce do Jego Domu.

Ona nawet mocno uwarunkowana jeszcze, ale w przebudzonej świadomości promieniuje neutralnością i naturalną Mocą. Jest to bezwysiłkowe, ponieważ wpisane w tą pozorną ewolucję.

Mężczyzna ze swej programowej natury nie może w taki sposób się otworzyć jak kobieta, po prostu nie potrafi. Kiedy wznosi się poza opis wgranej męskości, wtedy dopiero możemy się z nim spotkać w przestrzeni całkowicie otwartego serca.

W kombinacji tych wszystkich ról, kluczowym jest oddanie czci kobiecie przez mężczyznę, bo wtedy dobrowolnie przenosi się z przestrzeni projektującego ego do serca.

Program mężczyzn braku szacunku do kobiecej mocy, do jej siły i piękna, który tak długo i głęboko ranił kobiecy aspekt także w nim, musi TERAZ zostać całkowicie rozpuszczony w bezwarunkowej Przestrzeni Wszystkiego Co Jest.

Program kobiet do poniżania siebie, ranienia i grania ofiary, a w konsekwencji nienawiści do męskiego aspektu w sobie, objawionego w relacjach z mężczyznami, także TERAZ musi zostać zdezaktywowany bezwarunkową Miłością Serca.

Bogini budzi się TERAZ, aby połączyć w sobie wszystkie aspekty Boga stać się ogniem niszczącym wszelki fałszywy podział. To jej rola i kiedy zakończy swoje osobiste rozpoznanie,wzniesie się także poza wszelkie role i identyfikacje.

Kobiecy aspekt ze swej natury kierujący się intuicją, chce wskazać męskiemu racjonalnemu postrzeganiu, PROSTĄ DROGĘ SERCA.

Mężczyzno, zaufaj sobie, zaufaj kobiecie, która przemawia do Ciebie głosem uczuć, bo przynosi informację z twego wnętrza. Ufając kobiecie, pozwalasz by integracja przebiegła bezboleśnie, kiedy się opierasz i negujesz, dokarmiasz ego i zasilasz ten konflikt zapisany w zbiorowej świadomości.

Kobieta nie pragnie zemsty, pragnie pojednania, nie pragnie Twego poniżenia, a hołdu dla PRAWDY, którą niosła w sobie od wieków, narażając się męskiemu Ego, bo ono zawsze czuło zagrożenie, przeczuwając swój koniec w kobiecych ramionach.

Kończy się TERAZ ten racjonalny męski świat- umysł  i kobiecość- serce, prowadzi nas wszystkich.

Pojednajmy się w tworzeniu Piękna, bo odkrywając Kim Jesteśmy automatycznie oddajemy się Miłości. Wszelkie argumentacje umysłu nie interesują serca, dlatego konflikt trwa i tak niewiele związków oddaje nieskończoność Jedności w nas.

Wiem, że Teraz jest szczególny czas dla wielu mężczyzn, poczujcie nasze wsparcie i zjednoczmy się celebrując nasze Boskie doświadczenie.

Otwieramy nasze serca, tu nie ma nikogo kto pragnie WŁADZY,

WSZYSCY jesteśmy Miłością.

Kocham Was

Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s