MATRIX

Istnieje ten pozorny świat na zewnątrz, ale jeśli nie ma w nas rezonujących programów, to nie staje się częścią naszego doświadczenia. Ten świat DOŚWIADCZA różnych barw i odcieni. Wiele ról chcących zablokować całkowitą zmianę i uwolnienie starego świata zostaje teraz obnażone.

Zostaliśmy jako ludzkość całkowicie uwarunkowani i zamknięci w więzieniu umysłu. Jesteśmy ofiarami samych siebie, ogromnej świadomości zbiorowej której źródłem jest lęk.

TERAZ jest czas transformacji w całości, która jest wynikiem przebudzenia jednostki.

Kiedy budzi się jedno serce, wraz z nim zaczynają rezonować tysiące. Jedna osoba z otwartym sercem ma wpływ na wszystkich innych, nie robiąc kompletnie nic.

Po prostu jej Obecność ma takie ogromne pole zasięgu.

Te wszystkie narzędzia stosowane przez siły ciemności :), nie mają zupełnie na nas wpływu jeśli JESTEŚMY ŚWIADOMIE OBECNI W PRZESTRZENI SWEGO SERCA.

Jest też kwestia taka, że uwarunkowany, kontrolowany przez umysł, zaimplantowany człowiek, nie potrafi się samodzielnie wydostać z tego matrixa i potrzebuje na pewnych etapach lustra, aby przebudzić się do świadomości KIM JEST. Kiedy jest gotowy, pojawia się informacja i możliwość zmiany postrzegania, a co za tym idzie odkrycie wolności w tym wszystkim co Jest.

Wszystko co się dzieje, jest doskonałą sztuką i jedyne co mogę Ci przekazać, to pozostań w Ciszy swego serca, nie zajmuj się innymi, bo iluzja wymusza pewne zasady w tej rzeczywistości.

Kiedy skierujesz uwagę na tych „innych” , podążysz za programem ratownika, zapominając o sobie- zostaniesz wciągnięty w wir nieświadomych działań i myśli. W piekło iluzji oddzielenia i konieczności uwolnienia się z tego. Kiedy zajmiesz się tylko i wyłącznie sobą w sensie obserwacji życia z pozycji niezaangażowanego emocjonalnie świadka, który nie czyni żadnej interpretacji wobec tego co widzi- TWOJA OBECNOŚĆ samoistnie stanie się światłem, które uaktywni w innych ich własne. Nikt ani nic nie nie może kontrolować Boga? MIłości/ Życia- którym JESTEŚ

JESTEŚ WOLNY TERAZ.

Kocham Cię

Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s