PROGRAM- inni ludzie

Ponieważ dostałam bardzo ciekawe pytanie, które zamieszczam poniżej, pojawiła się kontynuacja tematu 🙂

„Kochana, a jak się ma to bycie w przestrzeni i nie łapanie się swoich myśli, do rozmów z ludźmi, do ich programów, które nam werbalizują, nie odpowiadając na ich komunikaty kierowane do nas, mamy szansę zostać w przestrzeni 😉 Jednak żyjemy wśród ludzi i komunikujemy się z nimi, jak sobie poradzić z tym, jeśli ich programy absorbują moją uwagę, przez co chce odnieść się do ich programu, ale bez oceny sytuacji i myśli, jest to możliwe? Jest możliwe komunikowanie się z poziomu przestrzeni, chyba Mooji, to robi rozmawiając z ludźmi… czy właśnie sama sobie odpowiedziałam na pytanie? ; )”

Moja kochana, prawdziwa komunikacja odbywa się właśnie w przestrzeni serca, wszystko inne jest REAKCJĄ PROGRAMU na PROGRAM u tych pozornych innych. Pozornych, ponieważ w przestrzeni GRY, wszyscy pełnią tylko pewne funkcje, mające na celu wskazać nam nasze programy haha 🙂

Tak więc, jedyne co mamy do zrobienia, to zająć się na 100 % sobą, obserwacją siebie i swoich reakcji na prowokacyjne programy innych.

Zobacz każdy z nas wpisany jest w pewne scenariusze, ale one są powielane przez miliony w różnych odsłonach. W skrócie można zebrać to w kilka zasadniczych i jeden podstawowy, tym podstawowym jest poszukiwanie miłości, z powodu braku świadomości, że ONA JEST NAMI.

Ten główny PROGRAM-JESTEM NIEKOCHANA/Y, wprawia w ruch wszystkie pozostałe: program braku, nienawiści, biedy, toksycznych związków. choroby, uzależnień, zaburzeń emocjonalnych, nieszczęścia.

Kiedy odkrywasz KIM JESTEŚ, niemożliwe jest już ocenianie innych,

bo masz świadomość, że każdy tu działa jako suma oprogramowania negującego naszą ESENCJĘ. Wtedy ludzie negujący samych siebie, przestają się pojawiać w twym doświadczeniu jako narzędzie nas budzące 🙂

Niby bardzo proste, a tak złożone kiedy w głębokim śnie Osoby próbujesz pojąć o co to k…chodzi, haha :). Kiedy w końcu się budzisz, czujesz ogromne współczucie dla „innych”, ale i szacunek do ich własnej drogi przebudzenia. Nie ingerujesz w to w żaden sposób, chyba, że jesteś częścią ich scenariusza haha 🙂 Można tylko się śmiać i cieszyć życiem :).

Tak kunsztownie został stworzony ten PLAN, że sam konstruktor zapomniał co chciał przez to uzyskać 🙂

Kocham Cię

Nulina

Reklamy

4 thoughts on “PROGRAM- inni ludzie

  1. Nulina jesteś aniołem.<3
    Raz tylko udało mi się opuścić program tak naprawdę, bardzo głęboko. Czułam, że obserwuje swoje przełykanie śliny jakbym w niej była, swoje wnętrze pełne światła, jakbym była całością nienaruszalną, cisza, płynące ciepło w okolicach czoła, taka błogość i spokój. Jednocześnie napływające myśli, które nie mogły się przedostać do tej cudownej przestrzeni. Pamiętam, że zanim zobaczyłam światło musiałam przekroczyć coś ciemnego, puściłam się i czułam jakbym oglądała swoje oczy od wewnątrz. W stanie nagłego niepokoju, który wyrwał mnie aż ze snu, znalazłam się w tej przestrzeni. 🙂
    Od tamtej pory minely miesiace, ale jestem i powtarzam Kocham Cię. To naprawde robi cuda. Dziękuję. 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s