Zaproszenie

Czy chcesz mieć nudne życie w szklarni, pod kloszem pozornego doświadczenia? Czy po prostu jesteś gotowy ruszyć w nieznane, z pełną otwartością na to co się pojawia, jednocześnie z wielkim zaufaniem do życia, do samego siebie, do tego Kim Jesteś?

Czy chcesz asekurować się za tysiącem wątpliwości umysłu, czy skoczyć z otwartymi ramionami w przestrzeń miłości?

Pora wstać, wziąć głęboki oddech i powiedzieć Życiu TAK.

JESTEM otwarty, jak okno na świat, wiedząc, że nic nie jest w stanie mnie skrzywdzić, ani zranić, bo ja tworzę moje doświadczenie, ono jest tworzone przez Boga którym Jestem i w tym właśnie się zanurzam, temu oddaję cały mój lęk i odrętwienie. Jeśli jeszcze mam spotkać się ze swoim ukrytym cieniem, jestem gotowy patrzeć z podniesioną głową prosto w oczy każdemu wyzwaniu, każdemu zaprzeczeniu, by w końcu rozpuścić cały ten fałszywy opór w oceanie przyzwolenia na to co jest i jakie jest.

Kocham każdy szczegół tego życia, którym jestem, każdy sekret i każde objawienie. Wszystko co jest postrzegane jest przyjęte i przytulone we mnie.

Ta siła, którą czuję, ta moc która wypełnia każdą cząstkę mnie, to autentyczna nieskończoność Boskiej Esencji.

Któż może Temu zagrozić?

Któż może się z tym sprzeczać?

Mówię TAK, a słowo to które płynie z głębi mnie, ma Moc Sprawczą w Świecie Form. Jestem Tym Kim Jestem i w pokorze wobec tej niezaprzeczalnej prawdy oddaję się Temu, by prowadziło mnie we wszystkim, by pozwoliło odróżnić ten wewnętrzny głos od myśli pełnych wahań i trwogi.

Miłość prowadzi Ciebie do siebie, byś odkrył, że Jesteś nią.

Kocham Cię

Nulina{:}

Reklamy

6 thoughts on “Zaproszenie

  1. Nuli-nko, mam gesia skorke na ramionach , kiedy czytam twoje slowa. To esencja „wszystkosci”. Przydazyl nam sie ( mnie ) Cud Istnienia. Mam poczucie, jakbys spisywala „moje” doswiadczenia. Kolejny raz , z najwiekszym szacunkiem klaniam sie przed twoja ( moja ) Boskoscia. Kocham to, ze dane mi jest przezywac twoja zywa Obecnosc. ❤

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s