Wieczna młodość

Jeśli miałabym wizję tego świata, jakim pragnę go widzieć, to ten obraz towarzyszy mi gdzieś w tle od wielu lat. Ta wiara, że nie istnieje jeden szablon, według którego wszyscy musimy ślepo odtwarzać wzorce, nazywając to swoim życiem, sprawiła, że zawsze poszukiwałam tego co inne.
Chciałam Teraz przypomnieć to, co oczywiste dla wielu i może jeszcze nieuświadomione przez jakąś część istnień.

Życie jest nieustanną zmianą, niczego nie zatrzymamy w doświadczeniu, ale w Nowym Świecie opartym na Miłości i świadomości Kim Jesteśmy, nie musimy starzeć się, chorować i umierać jak przegrane rozczarowania.
Możemy rozkwitać w świadomości, dbając o to ciało zupełnie naturalnie, nie wkładając w nie toksycznych substancji, najlepiej wkładając jak najmniej,
głównie owoce czy warzywa. Nie tłumiąc uczuć, które w postaci chorób manifestują nasz opór wobec objawiającej się nam rzeczywistości.
Spędzając czas w przestrzeni przyrody, zamiast godzinami wirtualnie w miłym towarzystwie zapominać o swoich prawdziwych potrzebach.
Te ciała nie zostały stworzone po to byśmy cierpieli, ale jako narzędzie kreacji i w nich możemy odkrywać nieskończoność naszych możliwości.

Zachęcam do skonfrontowania się z tymi starymi, nie służącymi już w nowej dobie doświadczenia, przekonaniami na temat konieczności degradacji swej fizycznej mocy, urody czy zdrowia.
To nie są banały, które nie mają pokrycia w rzeczywistości, już tak wiele osób doświadcza wolności w tych ciałach. Myśl tworzy wolność i ona zamyka Cię w ograniczeniu.
Nie zachęcam do walki, lecz do zajrzenia w głąb siebie, zatrzymania się w stereotypach i otwarcia na wielkie możliwości, które, być może do tej pory były ukryte.
Młodość to harmonia na każdym poziomie, to przyjęcie każdej chwili z otwartymi ramionami, to zrozumienie, że w miłości do siebie samych, nie jest możliwe podświadome zabijanie tego ciała toksycznym jedzeniem czy myślami.
Mając kilkanaście lat po prostu zrozumiałam, w jakiś magiczny sposób, że nie muszę się starzeć czy chorować, i życie potwierdzało moje przekonania, podsuwając wszelką wiedzę by tak się działo.
Jeśli czujesz, że to i Twoje doświadczenie, to chciałam tylko potwierdzić, że jest możliwe  🙂

Dojrzałość- TAK,
a starość, to tylko nazwa dla rezygnacji z radości Emotikon heart

Kocham Cię

Nulina

P.S a tutaj może ktoś skorzysta z inspiracji:
http://iloverawfood.org/{:}

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s