Umysł w związkach

 

Bez myśli nie ma związku. Jest tylko czyste Istnienie odbijające się poprzez spojrzenie  Obecności w płynącym doświadczaniu. Wszelkie oczekiwania rozpuszczone przebudzeniem z iluzji twierdzącej, że szczęście ma zewnętrzną lokalizację w osobie, która zaspokoi wszystkie nasze pragnienia. Kiedy brak pragnień, któż zaspokoi obraz kochanka czerpiącego ze źródła myśli? 
Nowy wymiar relacji w świadomym odkrywaniu siebie we wszelkich przejawach partnera, bez szczypty negacji i chęci ucieczki, bo być może zbyt męczące może okazać się wpatrywanie w swoje uwarunkowania.

Jeśli wiesz, że nie ma innego Życia niż te które obserwujesz Teraz, nie będziesz wyrywał się do przyszłości lub zawracał tam gdzie pozór lekkości głaskał Cię do snu.


Jeżeli Teraz doświadczasz trudu momentów zadziwiających umysł, wiedz, że wszystko to zaprasza Cię do Wieczności, której nie złapiesz myślą.
Wszystkie pomysły na temat tego jak powinna wyglądać doskonała relacja, wrzuć już dzisiaj do tego samego śmietnika, do którego wrzuciłeś inne złudzenia.


Doskonała relacja to ta której właśnie doświadczasz i ta dzięki której odkrywasz siebie poza wszelkimi definicjami.

Nie ma nic piękniejszego niż pełne przyjęcie siebie w takiej kompletnej formie, jak Teraz ją widzisz, bo kiedy otworzysz się tak głeboko w sobie, to bez problemu wszystkie pozorne związki czy relacje automatycznie staną się przyjęte. A kiedy tego doświadczysz, każda istota i każde doświadczenie będzie widziane jako Jedno, bez cienia oporu wobec czegoś co Ci sie objawia właśnie w tym momencie.
Sprawdź proszę jak to jest, kiedy wciąż szepczesz TAK każdej chwili ❤


Nulina

umysl-w-zwiazkach

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s