Separacja w relacjach

Separacja w relacjach
Jest możliwa poprzez myśli i różne historie, które powstały dzięki nim.
Interpretacja tych myśli czyni nas niewolnikami iluzorycznych scenariuszy, które z pewnością nie są Obecne Teraz.W świadomych związkach rozstanie wydaje się niemożliwe, ale jeśli sen może jeszcze przykryć to co prawdziwe i niezmienne, cóż, widocznie takie doświadczenie będzie tym czego potrzebujemy.
Separuje nas negacja tego co jest i brak cierpliwości by do końca zostać z tym co nadchodzi w każdej sekundzie, bo wciąż rodzimy się dla każdej chwili na nowo. I jeśli nie zabierzemy do tej dziewiczej chwili TERAZ bagażu pozornego wczoraj, podróż okaże się lekka i przyjemna.

Każde odkryte przez nas dno, jeszcze mocniej osadza w naszej Esencji.
Tylko Miłość przemawia do nas Prawdą, tylko Ona przytula bezwarunkowością i pieści zaufaniem. Wszystkie formy oczekiwań i pretensje sprawią, że w tym fizycznym świecie poczujemy dotkliwe oddzielenie. Możemy przyglądać się temu z Przestrzeni Uważności w nas i nie podążać za paniką spreparowaną przez Umysł. Tylko on bywa zaskoczony sytuacjami i reakcjami, bo Nieskończone Dzieło Którym Jesteśmy wciąż z ekscytacją tworzy to co niezbędne w doświadczeniu by się przebudzić.
Kiedy pamiętasz, że to oprogramowanie snujące opowieści o Życiu, przedstawia tylko taki worek pełen wspomnień, to poczujesz, że nieograniczona niczym Przestrzeń całkowicie wskazuje wyłącznie na projekcje umysłu w każdym konfliktowym zdarzeniu.
Życie jest TERAZ, Miłość jest TERAZ, Zaufanie jest TERAZ.
W TERAZ separacja jest niemożliwa.


Kocham


Nulina

separacja-w-relacjach

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s