Relacja-Lustro dla Ciebie

Lustro prawdę Ci powie…. Oj tak i to bardzo dobitnie:)
Związek to przywilej obserwowania siebie w pozornie Kimś innym. To juz wiemy, ale kiedy jesteśmy konfrontowani bezpośrednio z przekazem płynącym od kogoś kogo kochamy, czasami tęczowe szaleństwo, może przybrać maskę smutku. Dlaczego?
Dlatego, że rutynowo łatwiej jest widzieć w zewnętrznym świecie problem, niż przyjąć, że to co na zewnątrz, jest tylko naszą projekcją.

Tak, nie ma niczego prawdziwego w tym całym Teatrze postrzeganym przez wiecznie interpretujący umysł. Jakaż to wielka przysługa Istnienia, że możemy spotkać kogoś, w Kim możemy się nieustannie przeglądać i zaobserwować, że każda ocena, będzie bezpośrednią oceną samego siebie. I tak samo w drugą stronę, każdy zachwyt, uczucie bliskości, wypełniająca nas Miłość, jest tylko naszą wewnętrzną emanacją.
To co widzisz, może zostać przyjęte takim jakim jest Teraz. Każda pojawiająca się Ekspresja, wyrażona w ten, a nie inny sposób, daje nam okazję skonfrontować się z samym sobą, a dokładnie z własnymi uwarunkowaniami i historiami. To co się wydarza w Tobie w tym momencie, nie ma nic wspólnego z Twoim partnerem, ale możesz mieć ochotę go tym obarczyć, żeby znowu pozornie poczuć się lepiej na moment. Lecz to błędne koło negowania tego co chce się nam uświadomić, co pragnie odsłonić kolejną warstwę iluzji o nas samych, nie może się zatrzymać, jeśli nie zatrzymamy się w tym momencie i z tym nie spotkamy.
Nie uciekniemy w argumenty negacji i rolę ofiary. Nie jest to łatwe dla umysłu, stanąć nago w ogniu prawdy na temat naszych projekcji i przyjąć, że bez tych myśli, wszystko jest w porządku. Na pewno może to być trudne, cieszyć się każdą sytuacją, którą umysł może ocenić jako nieprzyjemną. Jednak, kiedy nie cofniesz się i przestaniesz wciąż negować siebie, poprzez ocenę partnera, to masz szansę odkryć to Źródło Bezwarunkowej Miłości, za którym tęsknisz, nie pamiętając, że to Ty Nim Jesteś już Teraz.
Obejmij siebie ze wszystkim co Ci się objawia, przytul wszystko przed czym się bronisz, spójrz w Lustro bez obaw. Oczami pełnymi Miłości i akceptacji, możesz tylko przeglądać się w Cudach Życia, objawionych w każdym kogo spotkasz…
Kocham

Nulina

relacja-lustro-dla-ciebie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s