Namiętna Miłość

Pytacie często o prozę życia, czy w życiu codziennym jest miejsce na namiętną miłość, która nie gaśnie przyduszona codziennością.

Miłość nie jest zależna od zdarzeń. Umysł interpretuje zdarzenia, a miłość jest neutralna patrząc na nie. Tylko myśli mogą nas rozdzielić, bo miłość jest stała. 
Bądźmy zawsze po swojej stronie, niezależnie od tego co się akurat pojawi na chwilę. Zakorzeniajmy się w tej miłości każdego pozornie zwykłego dnia, stwarzajmy mocny fundament lekkości i tej namiętności w każdym geście.

Uważność dotycząca nas samych, tak pięknie oddziaływuje spokojem na naszego partnera. Nie ma żadnej pracy do wykonania. Pamiętamy tylko, że JESTEŚmy, że wszystko co się pojawia jest dobre, że nawet jeśli boli, to po to by zobaczyć pewną warstwę iluzji, która nas otacza. Związek to nasze piękne lustro i jeśli nie chcemy walczyć z odbiciem, tylko przyjmujemy wszystko z miłością to co w nim zobaczymy, to jesteśmy wolni w tej relacji i wolni w tym Życiu, które zawsze wydarza się dla nas tak jak ma się wydarzać, czyli najpiękniej 🙂

Może nie jesteś Teraz w swoim wymarzonym związku, może nie jest tak jak pragnie Twoje serce, ale zawsze masz przestrzeń na to, by celebrować związek z samym sobą i by w ciszy rozpoznawać to wyjątkowe piękno jakim Jesteś. Nie przyśpieszysz nurtu rzeki, ale możesz się zachwycić mądrością życia, które wie gdzie Cię akurat osadzić, byś rozpoznał siebie prawdziwego.

Namiętna miłość do samej siebie, to początek pieśni dla dwojga serc ❤

Nulina

namietna-milosc

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s