{:pl}Królewicz z bajki{:}

{:pl}

Nigdy nie marzyłam o królewiczu z bajki, który musi mieć zamek, stadninę koni i skarbiec pełen złota:), natomiast zawsze w powiewie wiatru czułam Obecność kogoś wyjątkowego, kogoś takiego jak ja.
Ta tęsknota serca czasami zatrzymywała mnie na drodze i szeptałam:
gdzie Jesteś…
Wtedy nie wiedziałam, że tak naprawdę to tęsknię za samą sobą, za odkryciem siebie prawdziwej, ponieważ czułam, że jestem w jakieś roli i coś nadzoruje konieczność tego spektaklu pełnego bólu.
Uczono nas, że życie trzeba kreować, wymyślić, afirmować i przyciągać to co się chce.
Jednak to nie działa, nie tak jak to sobie wyobrażamy.
Życie kreuje nas i tworzy te obrazy w taki sposobny sposób, żebyśmy odkryli swe Źródło w tym wszystkim. Tak często upieramy się przy konkretnym scenariuszu, królewiczu tego właśnie królestwa, zasobach koniecznych do szczęścia i miejscach konkretów wymaganych.
Kiedy już niczego nie chcemy, na nic nie czekamy, doświadczamy tej szczególnej intymności z samym sobą, wtedy w tej przestrzeni zaufania Życiu, pojawia się ten ktoś najwłaściwszy dla nas. Nasze cudowne lustro pełne niespodzianek i w pełni rezonujące z naszym wnętrzem gotowym na jeszcze głębsze odkrycia.
Te wszystkie stare bajki o sposobach, zaklęciach i przywoływaniach, w czasach zupełnie nowej Energii i wibracjach na Ziemi już nie działają 🙂
Nie działają dlatego, ponieważ jako ludzkość budzimy się bardzo szybko i jest to związane z wyjściem poza widzianą iluzję. Dlatego odpadają te wszystkie narzędzia i pomysły jak zmienić rzeczywistość. Jedynie zobaczenie Doskonałości właśnie Teraz czyni nas wolnymi.
Wolnymi od oczekiwań i ograniczających szablonów umysłu.
Wolnych od złudnych projekcji przynoszących jedynie gorycz niespełnienia. Kiedy serce jest otwarte żadna chwila nie może Cię zawieść, żaden człowiek rozczarować, żadna sytuacja zamknąć w cierpieniu.
TERAZ odkrywasz swojego królewicza w tych ciepłych oczach, w tych bezwarunkowych gestach i przyjęciu Ciebie w całym Twoim rozpoznanym Pięknie.

Kocham
Nulina

 

 

{:}

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s