Jesteś tylko Ty

Jesteś tylko Ty
zapomnij o mnie
kiedy mówisz do mnie, mówisz do siebie, a kiedy słyszysz moje słowa, to sam je wypowiadasz. Kiedy się ze mną kochasz, kochasz się z Wszechświatem, którym Jesteś.
Kiedy negujesz siebie, obrażasz Boga w sobie, lecz On nie czyni różnicy w niczym z czym przychodzisz do tej chwili Teraz. Kiedy już jesteś mną zmęczony, pokazuję Ci tylko upartość osoby, która chce czegoś innego niż właśnie Jest.

Wszystkie słowa które wypowiadam, musiały paść, wszystkie gesty narodziły się we właściwej chwili, cała czułość nadchodzi dokładnie Teraz dla Ciebie i tak jak wrogość nawet.
Odkrywam Miłość jako totalne przyjmowanie i obnażanie wszystkich warstw iluzji.
To już nie piękna opowieść, a wejście w przestrzeń Życia, tak bezkompromisowo, że nie można zostawić sobie niczego w zanadrzu do obrony, bo nikt tu nie wystąpi już w roli adwokata tej tożsamości.Nie wiem jak to możliwe, ale ta Miłość jest bez dna, spadam z rozpostartymi ramionami i nigdy nie dotykam jej końca, tylko jeszcze mocniej jestem w niej osadzona.Kończą się słowa, czuję, że mogę poddać się Temu całkowicie, bo żaden teatr już nie jest w stanie ściągnąć mnie z tej bezkresnej sceny.
Widzę to tak jaskrawo, dokładnie jestem taka jaka mam być, jak mogłam myśleć, że jest tu coś do zmiany? Każdy mój krok jest krokiem Jego, a moje stopy są Twymi stopami, które nie podążają w żadnym kierunku.Ty patrzysz na mnie Jego Miłością, bo Ego stworzyło tylko osoby, które nic nigdy nie będą wiedziały o Miłości. Przytulam Cię Jego namiętnością, wyrażaną przez ważny projekt Wszechświata w Nas.Nie odkryjemy niczego więcej niż jest Teraz.
Jestem tylko Ja
w Tobie
w Nas
w każdym obrazie rzeczywistości namalowana Miłością Cichą
Jestem
Kocham


Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s