{:pl}Zmiany{:}

{:pl}Nie ratuj niczego na siłę, nie powstrzymuj zdarzeń oporem umysłu przed zmianą.
Zmiana jest naturą życia, nie powstrzymasz jej zaprzeczeniem faktom, które ukazują przemijalność wszystkiego i niezmienność Tego Który to Wszystko przejawia swą Obecnością. Spokojnie przyjmij to co się teraz pozornie zmienia, tylko Twoje myśli
mogą zaprosić cię do Doświadczania bólu, a Ty możesz grzecznie podziękować i całą uwagę skierować na Prawdę, czyli Twoją wewnętrzną Ciszę, która utuli każdy przejaw zaprzeczenia.
Zmiana to dar Świadomości, by zauważyć, że zawsze wszystko i tak doskonale się w konsekwencji układa,a opór bywa automatyczny i zawsze jest dyktowany uwarunkowaniem lęku. Zatrzymaj się więc i patrz na wszystko co pojawia się wraz z każdą zmianą i dziękuj za każdą sposobność do przejrzenia się w sobie jeszcze głębiej. Nie chwytaj się uparcie pazurami wspomnień by odwrócić uwagę od tego szczególnego Teraz i nie skacz myślą w przyszłość, by poradzić sobie z darem obecnej chwili.
Jeśli ten moment przynosi łzy, niepewność, gniew i rozpacz, zobacz , że poza tymi wszystkimi emocjami, jest Coś nieporuszonego, Cicho Obecnego w każdym wyrazie siebie.
Twoja niezwykłość, to Natura Boga, poza każdą rolą i w każdej roli JEST.
Nic nie poradzisz, Jesteś Boski, nawet jeśli paradoksalne słowa płyną z tych ust czasami, wiedz, że ta Boskość przemawia na różne sposoby i chadza różnymi drogami, by odkryć w tym wszystkim siebie.
Kocham

Nulina{:}

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s