JESTEŚ MIŁOŚCIĄ

Moja kochana

Słuchaj Teraz w całej otwartości serca.
Jesteś Miłością, nie było jednej chwili, w której przestałaś nią być.
Może słyszałaś to tysiące razy, ale nie dotknęło Cię to na tyle głęboko, żeby wielkie TAK rozbrzmiało w całej Twojej Świadomości.
Jeszcze raz chcę to powtórzyć: JESTEŚ MIŁOŚCIĄ.
Nic z pozorów zewnętrzności, które tylko nawigują Cię wciąż do tego spojrzenia wewnątrz Ciebie, nie jest w stanie udowodnić, że jest inaczej. Wszelkie słowa, które kiedykolwiek usłyszałaś bądź nie usłyszałaś nie mają znaczenia.
Słowami nie jesteśmy w stanie odkryć Esencji samych siebie.
TERAZ jest ten moment, jedyny moment który trwa, proszę zatrzymaj się i otwórz jedynie na Uniwersalną Prawdę
PEŁNIA W PUSTCE FORM JEST NIEPRZEMIJALNĄ NIEDOTYKALNĄ UMYSŁEM MIŁOŚCIĄ.


Twoja wolność, to bezosobowa przestrzeń przyjmowania wszystkiego w każdym przypływie pełną otwartością serca. Jeśli pojawia się ból, nie czyń różnicy, przyjmuj równie cicho i intensywnie nie hamując niczego w tym. Jedynie nie twórz interpretacji tych uczuć, nie podkręcaj sztucznie tego co się pojawia słowami i myślami.
Po prostu zanurz się w ten strumień Daru. Miłość nie wyróżnia żadnych swoich dzieci, stworzyła to wszystko w swym doskonałym Planie, chociaż umysł może ocenić czasami, że zbyt perfidny ten plan i zbyt wymagający 🙂
Pozostań w tym wszystkim co właśnie Jest.
Myśli nie rozwiążą niczego.
Nic nie wymaga rozwiązania.
Nic niczego nie wymaga.
Po prostu możesz zobaczyć jak to jest, kiedy otwierasz się na wszystko co się pojawia z pełnym przyzwoleniem. Wszelkie granice w przyjmowaniu stworzy umysł, by chronić jeszcze swoje iluzoryczne terytorium przed zdemaskowaniem.
To Czym Jesteś jest nienazwane tak naprawdę. Lecz mogę nazwać to Miłością, poprzez moją niedoskonałą interpretację tego co się wydarza. Tak do mnie napływa siła Życia i widzenie Ciebie jako Nieskończonej Miłości.
Jestem jedynie głosem Twego serca, które przemawia na różne sposoby i różnymi drogami zaprasza Twoją uwagę do niekwestionowanej niczym prawdy. Jeśli umysł wciąż kwestionuje, niech robi co musi, a Ty zobacz te dialogi mieszanki myśli zebranych w doświadczeniu i lekko osadzaj się w samym sobie. To nie jest wyzwanie, to zaproszenie do tańca z samą sobą, do muzyki płynącej z każdej Twojej komórki, do pieśni Twego serca i wglądu w rzeczywistą Doskonałość Tego Wszechświata we Wszystkim. Czuję, że właśnie o tym mam mówić jeśli nie milczę, o Miłości. To wszystko pojawia się w Ciszy i nagle piszę do Ciebie. Słyszysz mnie? Słyszysz siebie?

Czujesz Teraz swoje serce, które Wie? Nie zasłoń teraz tego trzepotu ekscytacji w sobie kolejną ucieczką w coś, zostań z tym. TO jest TOBĄ. JESTEŚ.
Kocham Cię
Nulina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s