{:pl}Oczekiwania{:}

{:pl}Wydaje mi się, że nie mam oczekiwań, ale czasami scenariusz układa się tak, że obserwując swój opór, zaczynam dostrzegać pod nimi oczekiwania. Jest oczywiście świadomość, skąd płyną te oczekiwania, jednak negowanie ich pochłania więcej energii, niż one same. Oczekiwania same w sobie są jakie są, jednak zauważyłam, że tłumienie ich, wywołuje irracjonalną lawinę słów, które nie są kontynuacją świadomych myśli. Zwariować można czasami 🙂         Tak łatwo być samemu i nie przeglądać się wciąż w lustrze kontrastów.To takie proste w swojej własnej przestrzeni tworzyć własne projekty, nie liczyć na współpracę i równorzędną ekspresję we wszystkim co się pojawia.
No właśnie, pozorna łatwość, aby nie zagłębić się to co ukryte. Skoro jestem obdarowana Łaską rozpoznania wszystkich tych kolejnych warstw iluzji, to dobrze byłoby w nich się zanurzyć i poprzez przyzwolenie uwolnić. Jednak czasami jestem już zmęczona samą sobą, tą osobą, która powraca jak bumerang by sprawdzić, czy na pewno nie ma już nic do zrobienia 🙂 Teatr trwa. Ostateczna Wolność to też poniekąd iluzja, umysł chwyta się pomysłu, że nadejdzie moment, że nic co przeciwstawne Ciszy nie będzie się działo. Kolejne oczekiwanie umysłu i kolejna odsłona nieskończonej mądrości. Konsekwencja w przyjmowaniu Wszystkiego, takim dokładnie jak Jest Tu i Teraz , koniec kropka. Nie dyskutuję z tym. Nie podążam za oceną samej siebie. Daję sobie prawo by we Własnej Przestrzeni w Ciszy przyjąć własną Kreację, dokładnie taką jak mi się objawia. Inna nie będę. Kto kogo chciałby zmienić i lekko poprawić? Po co? Kto tu jest nieustatysfakcjonowany aktualną odsłoną?
I mam dość podziału siebie na Umysł i Jaźń. Jestem Jaźnią i nie ma błędu w tej Kreacji Jaźni. Wszelkie interpretacje Umysłu, także wspierają Świadomość w ujrzeniu samej siebie. Nie ponaglam niczego, nie szukam rozwiązań.     Nawet wkurzona Jestem Tym Czym Jestem.
I już 🙂 Koniec analizy, to chciało się napisać, jak wiecie pisze sama do siebie i czasami dzielę się tym z wami. Jeśli przeglądacie się w moich słowach, to być może podobnie doświadczacie na dany moment. Tak więc, pamiętajcie kochani Jesteście Doskonali już Teraz. I Teraz już naprawdę kropka :).
Przytulam  ❤

 

 

IMG_2045{:}

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s