Boscy kochankowie

Magiczna układanka w świecie opowieści, stwarza Boskich Kochanków, którzy podróżując w niuansach nieczytelnych emocji, w końcu odnajdują siebie, by od tej pory wspólnie doświadczać głębokiej miłości poprzez Wszystko.
Stają nadzy przed sobą, by obmyć najgłębsze rany w świetle napotkanej niewinności w oczach drugiego. Obnażeni z wszelkich więzów uwarunkowań, niosą pochodnię świadomości, by inni ogrzali swą pamięć w ich świetle. Tak bezpieczni w swym zawierzeniu bezkresnej prawdzie serc. Tak ślepi w zaufaniu i niesieni przez wiatr niepamięci ran, tworzą drogę dla swych sióstr i braci, podążając w Ciszy ku sobie.
Boscy kochankowie namalowani pędzlem przebudzonych barw, wskrzeszają pamięć tego Kim Jesteś. Jeśli ich spotkasz, w blasku tych źrenic odkryjesz siebie.
Jesteś Boskim Kochankiem i współżyjesz z Istnieniem nieustannie, w akcie prokreacji Życia we Wszystkim rodzisz Świadomość.Ustami ekscytacji zanurzasz się w bezkres namietności, celebrując każde tchnienie Boga.
Tańcz swój taniec, permanentnie zlewając się z żarem Niczego. Wytarzaj się w promieniach pasji Tworzenia bezimiennych szlaków. W wiecznej Łasce objęty, szeptaj Istnienie bezkresne.Jesteś Tym który, nie pożąda żadnej chwili, a wyraża każdą. Jesteś w poza i wewnątrz, w absurdzie i sensie, we wszystkim i niczym, utkany niewidzialną nicią Miłości.

Nulina

Reklamy

One thought on “Boscy kochankowie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s