Związek

Pamiętasz stan zakochania? Zniknęły myśli i tylko głębokie Teraz chciało manifestować tą Miłość. Lecz tak szybko pojawiły się myśli, kwestionujące wszystko. Tam gdzie było spotkanie dwóch serc, pojawiło się spotkanie dwóch osób. Kolej rzeczy…a jednak uchwycenie tego momentu zaprzedania się siłom umysłu, może być kluczowym odkryciem. To nie szarość rzeczywistości i czas niszczą waszą Miłość. Miłość jest jedyną stałością we Wszystkim. Wkroczenie osób wraz z całym bagażem przeszłości, tak mistrzowsko rozwala pomysł jak związek powinien wyglądać. Oczywiście te doświadczenia skoro się wydarzyły, miały zaistnieć, nie negujemy niczego. Tylko patrzymy.
Zaczyna się tak niewinnie. Dwie interpretacje tej samej rzeczywistości, dwie opowieści i zaczyna się zabawa, kto ma rację, kto wie lepiej, kto ustąpi, kto się poświęci, kto wygra. Dzień po dniu zabawa wciąga, chociaż przestajecie się już z tego śmiać i coraz rzadziej przytulacie. Ok, w porządku , ale co dalej?
Jeśli zobaczymy ten świat jako piękne lustro, nie będziemy kłócić się z tym co nam ukazuje. Możemy zatrzymać się na moment i zobaczyć, kto krzyczy, kto kara milczeniem, kto ucieka, kto jest niespełniony, a kto zmęczony.
Zawsze, ZAWSZE jest to Osoba, nie Miłość. Miłość nie przyszła i nie odejdzie, Jesteś Miłością. Osoba chce odejść od osoby, bo przebywanie w świecie umysłów niesłychanie męczy, frustruje i neguje wszystko. Osoba nigdy nie bedzie zadowolona, ani jedna osoba nie zadowoli tej drugiej.Nie ma szans 🙂 Zawsze coś wyciągnie, aby gra trwała. Kiedy gra się kończy, osoba zostawia osobę. Miłość wciąż Jest.
I znowu szukasz w następej osobie, tej Niezniszczalnej Miłości. Jeszcze może nie widzisz jej Źródła, nieszkodzi.
Każda osoba pojawiająca się w przejawie tego życia, wskazuje Ci na twoje postrzeganie rzeczywistości i potwierdza to dosadnie. Jeśli Miłość zostanie iluzorycznie okryta żałobą rozczarowania, nawet ten moment może Ci objawić Istotę Miłości. Więc TERAZ, tylko patrzymy, nie walcząc z żadnym obnażeniem osoby, możemy zobaczyć ból, wstyd, złość, gniew, cokolwiek, pojawi sie to co jest gotowe na uwolnienie.Możesz patrzeć i cicho pamiętać, Wszystko jest Miłością, ona wszystko obejmuje, nie wykluczając żadnego aspektu, a jednak jest takie mocne odczucie, że to co przemijalne i nietrwałe nie jest Istotą Ciebie.
Tak naprawdę w braku podążania za umysłem, kryje się głeboki związek z samym sobą, tak pełny, że pojawienie się osoby nawet nie będzie w stanie z niczym tego rozdzielić.
Związek pełen wiatru w sercach, wolności od warunkowania jego istnienia, jest wiecznie młody i niewinny.
Jesteś cały czas w takim związku, który płynie bez podziału, obejmuje wszystko co nadchodzi i w takiej przestrzeni spotykasz siebie w Kimś. Jest Miłość. Miłość i brak chęci, by było inaczej niż jest. Wszystko się zgadza i Wszystko jest na Tak.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s