To co się wydarzyło, inne postrzeganie i Teraz

Czego doświadczyłam, co zostało mi objawione…
1.Iluzoryczność bólu, uwolnienie od cierpienia, męki poczucia oddzielenia i poszukiwania siebie.
2.Uwolnienia od przywiązania do ludzi, miejsc, zdarzeń, przeszłości, obietnic.
3.Zobaczenie Iluzji bólu, lęku, oddzielenia, zanurzenie się w to co nie przemijalne
4.Całą sobą poczułam, że ŻYCIE NAPRAWDĘ SIĘ MNĄ OPIEKUJE, życie obejmuje wszystko, niczego nie wyklucza
5.Zaufałam do końca, składając Istnieniu deklarację, że oddaję wszystko, wszystko pozornie straciłam, by obudzić się w pewności, że niczego nie posiadałam i niczego nie mogłam stracić, a to czego potrzebuję pojawia się bez wysiłku.
6.Odeszła tęsknota za Miłością, wieczną i niezniszczalną, wraz z nią oczekiwanie, że się pojawi przejawiona poprzez konkretną osobę. Miłość wypełniła wszystko.
7.Zniknęło wybiórcze akceptowanie tego co jest, wypełnił mnie głęboki spokój w widzeniu przemijalności każdej chwili i przyjmowaniu jej takiej dokładnie jaka jest, bez pragnienia zmiany.
8.Zobaczyłam,że umysł miał jakieś wyobrażenie, na temat wolnosci. Nie wiedziałam czym jest prawdziwa Wolność, odkryłam, że jest nią naturalny brak zaangażowania w myśli i emocje, nie przypisywanie już temu znaczenia i pełne zaufanie do tego Kim Jestem.
9. Odeszło poczucie winy i kleski, poczucie, że muszę być doskonała, by pomóc innym, nadeszła świadomość, że naprawdę nie mogę być doskonalsza niż jestem, jestem dokładnie taka jaka mam być i robię to co właśnie w danej chwili ma sie pojawić, nie kłócę się z Życiem, dokładnie widze Jego mądrość i synchronizację każdego mojego kroku z Całością.
10. Zniknęło poczucie, że przyszłam tu zagrać pewne role i wszystko jest tym zdeterminowane, nie czuję teraz żadnej presji w tym co czynię, wszystko wydarza się naturalnie.
11. Nie ma już w tym życiu, checi ucieczki w marzenia, tak silne jakby było prawdą, pozostał zachwyt zwyczajnością i każdym spotkaniem, które odbieram jak świetę.
12.Chęć uzdrowienia i uratowania świata :), zobaczyłam, że naprawdę ten Świat jest Doskonały, jak wszystko co w nim się wydarza.
13.Poczucie, że zawsze muszę chodzić po krawędzi i przywoływać najgorsze doświadczenia, by na sobie sprawdzić jak to jest, po dzięki temu będę mogła pomóc każdej osobie :), teraz naprawdę wydaje mi się to zabawne 🙂
14.Odkryłam, że Umysł nie jest wrogiem, jest tylko częścią gry i wskazuje na nasze zatopienie się w iluzji, teraz widzę, że umysł nie wtrąca się już w to życie, a nawet pięknie naturalnie współpracuje, czyli jest cicho 🙂
15.Nie czekam na więcej, To Co Jest, jest pełne, mimo, że jest zwyczajnie, nie mogłabym chcieć więcej, bo nie ma więcej, jestem Wszystkim.
16.Miłość bezwarunkowa do ludzi, poczucie wspólnoty, jedności i widzenie ich poza iluzji w której tkwią, naturalnie widzę tylko czystą Doskonałość, niezależnie jakie opowieści snują.
17.Nie boję się, że to sen i że, za chwilę znowu obudze się w koszmarze, wiem, że cokolwiek się pojawi, będzie Miłością, nawet jeśli wyrażoną przez coś trudnego dla umysłu. Nie jest to już wypracowane, tylko naturalnie objawione.
18.Nie obwiniam sie już, że nie potrafię planowac i żyję spontanicznie, wiem, że to zawsze było tym co prawdziwe, jakby przeczuciem Teraz.
19. W moim odczuciu, iluzją jest moc myśli i tworzenia przez nie rzeczywistości, owszem, może tak się wydawać, ale to kolejne warstwy tej iluzji, pozorna wolna wola manifestowana poprzez umysł.Widzę, że całkowite zaufanie, kierowanie uwagi do wnetrza, objęcie nią bierzącej chwili, to wszystko czego potrzebujemy do przebudzenia, do wglądu i odkrycia braku ograniczeń dla Istnienia.
21.Życie jest takie proste, kiedy zobaczymy, że umysł nie jest nami, a jedynie opowieścią.
22.Nie mam w sobie zaangażowania w to ciało, automatycznie dbam o nie, zdrowo się odżywiam, ale zupełnie nie czuję przywiązania, jest głeboka łączność, ale poza umysłem, mam odczucie jakbym siebie nawet nie widziała, nie jest to obcością, ale nie jest pierwszym planem, jakkolwiek wyglądam, nie komentuję tego, nie pojawia się żadna opinia, ani wow, ani o Boooże, jak Ty wyglądasz 🙂 Nie ma zmęczenia, jeśli umysł nie czuje się zobowiązany do troski. Jest np. rejestracja odczucia niewyspania, ale znowu jest to jakby coś nierzeczywistego, bez znaczenia.
23.Automatycznie już obserwuję pojawiające sie krótkotrwale odczucia napięcia, sygnalizujące skierowanie uwagi na myśli.
24.Widzę, że nie ma niczego do naprawienia, uzdrowienia, nie ma niczego do zrobienia, a ja, oddało stery Temu, co i tak zawsze było Kapitanem 🙂
To wszystko się dla mnie wydarzyło. Czuję, że nawet mogłabym Ci dać gwarancję, że jest to możliwe w Twoim doświadczeniu, ale Ego może się tego chwycić i stworzyć listę oczekiwań. Zostawmy więc to i oddaj się Życiu w zaufaniu, a to co nadejdzie będzie wielokroć piękniejsze, od najbardziej precyzyjnego wyobrażenia.
Celebruj TERAZ, a bezwarunkowe szczęście jest pewne.
Szczęście, wydaje się zbyt ubogim słowem przy Pełni, która Jesteś już dokładnie Teraz.

Wiem, że cierpienie dotknęło każdą ludzką Istotę, ale gdyby nie było tak intensywne, nie chcielibyśmy się obudzić. Przyjmij ból, jak najlepszego nauczyciela i patrz prosto w jego rdzeń, odkrywając przemijalność każdej związanej z nim emocji. Jesteś poza wszelką torturą umysłu, kiedy bezczelnie patrzysz na to co się pojawia pamiętając Kim Jesteś, wtedy całe zniewolenie ląduje w śmietniku kłamliwych opowiastek na twój temat…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s