Ciało

Ciało. stworzone z pieśni miłosnych wibracji, odbijające moc Źródła, niczym przymknięcie powiek, prezent chwilowego doświadczenia. Jednak postrzegane jak ciężar lub jedyna prawda. Niszczone w poszukiwaniach niezniszczalnego…Kuszone wszelką przynętą umysłu, a jednak wciąż niewiarygodnie mocne i odbudowujące samo siebie.
Ciało jest niczym bez Ducha, skostniałą materią, przypominajacą o przemijalności wszystkiego. Przypominające poprzez własną degenerację Niezmienność bezpańską, bezprzyczynową, bezkresną.
Jeśli obejmiesz to ciało świadomością, która wypełnia wszystko, możesz żyć w nim i poprzez nie manifestować własną Boskosć w każdym kroku, każdej chwili będącej prezentem od Istnienia.
Ciało nie będące wrogiem, a tak często traktowane jak mur oddzielający nas od Domu.
Kiedy odkrywasz Dom we Wszystkim, to także to ciało odbierasz jak dar Miłości dla Miłości, prezent dla samego siebie. Moc manifestacji niewidzialnego oddychająca poprzez te usta, przytulajaca tymi ramionami, patrząca na wskroś źrenicami na życie jako projekcję poszukiwń siebie. Kiedy to zobaczysz, niewinny śmiech lekkoscią obejmie to ciało, uwalniajac się od dotychczasowego przewodnika, także wspaniałego uczestnika tej gry-Umysłu. Zobacz Teraz, że to Ciało jest dokładnie takie jakie być powinno, nie walcz z nim, a zobaczysz, że do tej pory tylko ty jako osobowość powstrzymywałeś współpracę z Twoim Boskim Ciałem. Teraz pamiętając Kim Jesteś Zawsze, widzisz dokładnie, że to ciało nie jest Tobą, ale wyraża się poprzez Ciebie i jest błogosławieństwem Doświadczenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s