Piekło

Czy wiesz czym jest Piekło? Pewnie już o tym słyszałeś, tak- piekło to Umysł, uwarunkowany umysł, służący gry, zwanej życiem. A Ty często grasz służącego tegoż właśnie umysłu, który jest tylko zlepkiem bezpańskich myśli. To nawet nie jest Twój Umysł. Tak wiele myśli przelatujących przypadkiem wokół ciebie i zatruwających przejrzystość widzenia, tego Co Jest, jakim Jest… Piekło nieprawdziwych oznakowań rzeczywistości, jak piętno klasyfikujące co jest dobre, a co złe. Kobiety i mężczyźni- witaj w piekle. Pieniądze i władza- witaj w piekle. Miłość i nienawiść -witaj w piekle. Strach i odwaga-witaj w piekle. Właściwe i niewłaściwe-witaj w piekle. Prawda i kłamstwo-witaj w piekle.Oświecony i śpiący-witaj w piekle. Przeszłość i przyszłość-witaj w piekle.

Piekło i Niebo-witaj w piekle!

Podziel wszystko, przyklej etykietki, witaj w piekle. Zaneguj to co jest Teraz-witaj w piekle. Tańcz jak Ci myśli grają-witaj w piekle. Początek i koniec-witaj w piekle.

Piekło to negacja i walka. Wojna i pokój, Cisza i hałas. Dualna rzeczywistość pocięta na kawałki, wybierająca selekcyjnie to co powinno istnieć, a co należy zniszczyć. Kto z kim walczy? Kto głaszcze Cię po głowie, a za moment uderza w twarz? Kto zachwyca się porankiem, a brzydzi nocą? Co sprawia, że dzień różni się od dnia, a chwila od chwili? Co jest przyczyną cierpienia i kto cierpi? Nie Ty Prawdziwy, nie Ty. Osobowość tak, Ego zrodzone z pomysłu na swój temat i udające Ciebie tak zalotnie.Uwodzi Cie obietnicami, pragnieniami, marzeniami, by zamknąć w pułapce myślokształtów dalekich od Prawdy spoczywającej w bezwarunkowości we Wszystkim Co Istnieje.

Co możesz zrobić? Nie rób nic, tylko zobacz, ze nie jesteś żadną z myśli, która pojawia się i znika.Obserwuj wszystko co przychodzi z Miłością, bez lęku konfrontując się z tym co przyprowadza Ci życie, abyś odkrył siebie, prawdziwą Naturę Tego Kim Jesteś.

Hell ground fractal, computer generated abstract background

Reklamy

2 thoughts on “Piekło

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s